Turniej w Krościenku n/D Pieniny Cup

W dniu 05.01.2019 r. zawodnicy urodzeni 2008/2009 uczestniczyli w turnieju Pieniny Futsal Cup. W grupie zmierzyli się z zespołem Sokoliki Stary Sącz, AP Gorc Ochotnica Dolna oraz GOL Łącko. Sokoliki były poza zasięgiem naszej drużyny - późniejszy zwycięzca turnieju, ale już z pozostałymi drużynami nawiązaliśmy walkę. Wygraliśmy oba mecze i z drugiego miejsca dostaliśmy się do tzw. Złotej grupy. Tam już wszystkie trzy drużyny - Limanovia Limanowa, Sokół Słopnice oraz Sokoliki Stary Sącz były poza naszym zasięgiem. Samą wolą walki nie da się wygrywać meczy. Pokaz nowoczesnej piłki, operowanie piłką jak i poruszanie się po boisku to było to, do czego dążymy na treningach. Myślę, że nauka, jaką otrzymaliśmy będzie procentowała w przyszłości. Chłopcy zrobili wszystko, co w danym momencie mogli i za to im dziękuję.

Uważam, że 4 miejsce jest dużym sukcesem naszej drużyny. Gratuluje!!!!