II Turniej U-12 o Puchar PZPN Finał

W dniu 19.01.2019 r. nasi zawodnicy z roczników 2007/08/09 uczestniczyli w turnieju piłki nożnej o Puchar Prezesa PZPN w Nowym Sączu. Uczestniczyli w Finale Okręgowym rywalizując z zespołami MKS Sandecja Nowy Sącz, MKS Limanovia i Beskidzka AP Ropa. Jechaliśmy po naukę i zobaczyć, w którym miejscu jesteśmy. Pierwszy mecz rozegraliśmy z zawodnikami Sandecji. Mecz pokazał, że nie jesteśmy na straconej pozycji, i walcząc o każdy skrawek boiska sprawiliśmy sensacje pokonując renomowanego rywala 2-1. Drugi mecz z drużyną Beskidzka AP Ropa pokazał, że potrafimy walczyć nawet, gdy nie idzie wszystko tak jak zakładaliśmy przed meczem. Błędy w ustawieniu spowodowały, że trzy razy musieliśmy gonić wynik, ale się udało i wywalczyliśmy bardzo ważny remis, który dalej dawał nam szanse na końcowy sukces. I na koniec graliśmy z zespołem Limanovi, która równym składem, organizacją gry oraz techniką użytkową zawodników przewyższała wszystkie zespoły. Nasz zespół walczył dzielnie, ale niestety to nie wystarczyło i przegraliśmy 1-0. Zajęliśmy drugie miejsce w turnieju. Jestem dumny z chłopaków i chciałbym podziękować za walkę i wielkie serce do gry. Rodzicom za to, że byli i dali wsparcie w trudnych chwilach zespołowi.

Parę zdjęć jest na naszym Facebooku.