Turniej o Puchar Burmistrza N. Targu rocz. 2008 i mł
W dniu 02.02.2019 r. zawodnicy w wieku od dziewięciu do jedenastu lat uczestniczyli w turnieju o Puchar Burmistrza Nowego Targu zorganizowanym przez NKP Podhale. Nasza drużyna zmierzyła się z zespołami: DIDI-GOL z Rabki, AP Wierchy Rabka, Zawrat Bukowina Tatrzańska, NKP Podhale oraz ABC Skomielna Biała. Pierwszy mecz został rozegrany z DIDI-GOL z Rabki (zwycięzca turnieju), który niestety nie poszedł nam dobrze. Po przegranym pierwszym meczu nastał czas na rozmowę motywacyjną, dzięki której chłopcy uwierzyli w swoje możliwości i w kolejnych meczach pokazali charakter i umiejętności piłkarskie. W trakcie drugiego meczu z AP Wierchy Rabka doszło do remisu 1-1, w trakcie tego meczu przydarzył się jeden błąd w ustawieniu, który wykorzystała przeciwna drużyna. Po tych dwóch meczach, nasi zawodnicy się rozegrali i w kolejnych trzech meczach pokonali kolejno: Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-1, NKP Podhale 4-0 i ABC ze Skomielnej Białej 8-0.
W trakcie tych zawodów było widać w naszych młodych zawodnikach zaangażowanie, walkę i chęć wygranej. Pierwszy mecz nam nie wyszedł i przegraliśmy, ale na kolejne mecze nasza drużyna się zmobilizowała i ostatecznie wywalczyła III miejsce. Jako trener jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników. Wszyscy dzięki temu turniejowi wiemy, jakie są mocne i słabe strony naszej drużyny, nad którymi będziemy pracować. W składzie drużyny wystąpili nowi, młodzi zawodnicy, którzy nie mieli jeszcze okazji występować w takim wydarzeniu na takim poziomie. Zaprezentowali się obiecująco i dalej będziemy pracować nad ich umiejętnościami. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Eryk Głąb. Organizatorzy nagrodzili Macieja Perwołę piłką Adidas za wyróżniające się zdolności piłkarskie.
Gratuluje chłopakom III miejsca.