2 Miejsce w turnieju XXIX Halowych Finałach Strefowych w Łącku.

W sobotę 13.02.21 r. cztery najlepsze zespoły z podokręgów sądeckiego, limanowskiego, gorlickiego oraz podhalańskiego rywalizowali w kat. Młodzik w turnieju XXIX Halowych Finałach Strefowych w Łącku. Rozpoczęliśmy od meczu z drużyną gospodarzy Zyndram Łącko. Mecz walki o każdy centymetr boiska, raz jedna, raz druga drużyna miała swoje sytuacje do zdobycia gola. Jeden nasz błąd w kryciu i straciliśmy gola. Nie poddaliśmy się i szybko doprowadziliśmy do remisu. Mieliśmy swoje sytuacje, ale skuteczność szwankowała. Z tym nie mieli problemu gospodarze i dwie minuty przed końcem meczu strzelili jak się okazało zwycięskiego gola. Przegrywamy 2-1. Chwila odpoczynku, zmiana nastawienia i wychodzimy na drugi mecz z Sokołem Słopnice. Mecz inny od poprzedniego, już zaczynamy grać piłką, zespół inaczej funkcjonuje. Mamy dużo sytuacji, kreujemy grę i nie dopuszczamy do groźnych sytuacji pod naszą bramką. To przynosi efekt i gol Kevina Kowalczyka daje nam zwycięstwo 1-0. W ostatnim meczu z Beskidzką AP Ropa, zagraliśmy odważnie, mając mecz od początku do końca pod kontrolą. Graliśmy daleko od naszej bramki, stwarzając dużo sytuacji podbramkowych, ale znów skuteczność zawiodła. Jedyną bramkę strzelił Kevin Kowalczyk, co dało nam skromne zwycięstwo 1-0. Szkoda, że nie byliśmy tak skuteczni jak w finałach nowotarskich, ponieważ była możliwość wygrać turniej. Cieszymy się z 2 miejsca i wiemy, nad czym musimy jeszcze popracować. Gratuluję drużynie dobrego turnieju.