1 miejsce w turnieju o Puchar PPPN- młodzik

W dniach 06-07.02.2021 r. tj. w sobotę oraz w niedziele nasza drużyna młodzika rocznik 2008 i mł. spędziła swój wolny czas pod znakiem rywalizacji w turnieju o Halowe Mistrzostwo Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. W sobotę na hali sportowej na Niwie w eliminacjach rywalizowali z drużynami: Babia Góra Lipnica Wielka, Orawa Jabłonka, Jordan Jordanów oraz FA Tokarnia. Rywalizacje rozpoczęliśmy od wysokiego zwycięstwa 8-0 z FA Tokarnia i wiedzieliśmy, że z Orawą Jabłonka będzie dużo trudniej. Mecz, w którym było wszystko, co kibic lubi najbardziej, dużo strzałów, płynnych akcji, słupki, poprzeczki i emocji do samego końca. Zabrakło tylko bramek. Każda z drużyn mogła wygrać, ale remis 0-0 był sprawiedliwy. Po wyczerpującym meczu trzeba było zebrać siły na następny mecz z Jordanem Jordanów. Mecz od samego początku pod nasze dyktando. Mnóstwo strzałów i nic nie chciało wpaść. Bramkarz z Jordanowa wyczyniał cuda na bramce. Mijała 10 minuta i jedyna kontra, nasz błąd w kryciu i straciliśmy bramkę. Widać było spokój w grze naszego zespoły i dwie minuty przed końcem doprowadziliśmy do remisu. Atakowaliśmy dalej i to się opłaciło. W ostatniej sekundzie meczu Maciek Pierwoła dał nam zwycięstwo w tym trudnym meczu. Odetchnęliśmy z ulgą, ponieważ mając tak dużą przewagę nie zasłużyliśmy na przegraną. Ostatni mecz z Babią Górą to tylko formalność 7-0 i jesteśmy w czwórce najlepszych drużyn w finale niedzielnym. W niedzielę rano rozpoczęliśmy rywalizację z Wiatrem Ludźmierz wygrywając 3-1. Dobry prognostyk przed następnymi meczami. Graliśmy spokojnie w obronie, szybko przechodziliśmy do ataku i było widać luz w grze. Z KS Zakopane zagraliśmy koncertowo wygrywając 4-0. Dawno nie mieliśmy tak przekonywującego zwycięstwa nad tą drużyną. Ostatni mecz z PAS Szczawnica był pod naszą kontrolą i wygraliśmy 4-0. Wygrywamy cały turniej strzelając 28 bramek i tracąc tylko 2. Trzeba zaznaczyć, że nasi zawodnicy zostali wyróżnieni indywidualnie tj. Bramkarz Szymon Kowalczyk - najlepszy bramkarz turnieju oraz Dawid Kubowicz najlepszy strzelec turnieju. Gratulacje dla wyróżnionych oraz dla całego zespołu.

W nagrodę zespół w przyszłą sobotę tj. 13.02.2021 r. będzie reprezentował PPPN w Nowym Targu i pojedzie do Łącka na XXIX Halowe Finały Strefowe w kat. Młodzik.

Wielkie gratulacje!!!!!!!!