Turniej o Puchar Prezesa PZPN

W dniu 16.01.2021 r. nasi zawodnicy z U-12 rocznik 2009 i mł. uczestniczyli w turnieju piłki nożnej o Puchar Prezesa PZPN. Turniej rozgrywany był na hali sportowej w Niedzicy. Zespół rywalizował w grupie z zespołami: KS Zakopane, NKP Podhale Nowy Targ II, Orawa Jabłonka oraz Gorce Rdzawka.Na początek turnieju zwycięstwo z Orawą jabłonka 1-0. Drugi mecz z faworytami turnieju KS Zakopane zakończył się remisem bezbramkowym. Mecz bardzo dobry taktycznie, cały zespół dobrze współpracował ze sobą. Trzeci mecz z Rdzawką wygrany 4-1 i pozostał decydujący mecz o wejściu do półfinału z Podhalem. Mecz bardzo emocjonujący do samego końca. Mieliśmy wiele sytuacji, których nie potrafiliśmy wykorzystać. Pod koniec meczu przytrafił nam się jeden błąd przy wyprowadzaniu piłki i przeciwnik strzelił bramkę. Niestety pozostało nam grać o 5 miejsce w turnieju. Zagraliśmy z Master Kids Skawa wygrywając 4-1. Reasumując wygraliśmy 3 spotkania, jeden remis i jedna porażka stosunek bramek 9-3.Zawodnicy pokazali dobry poziom i już nie małe umiejętności. Cieszy mnie, że nie boją się grać od tyłu piłką a co najważniejsze nie boją się trudnych rozwiązań. Mecze były krótkie intensywne, dający podgląd, na jakim jesteśmy etapie. To doświadczenie, jakie zdobyli chłopcy na tym turnieju na pewno będzie procentowało w przyszłości.