Turniej młodzika w Krakowie

W sobotę grupa młodzik uczestniczyła w turnieju eliminacyjnym organizowanym przez MZPN w Krakowie. Mecze odbyły się pod balonem COM-COM ZONE. Nasza drużyna rywalizowała z Clepardia Kraków, Wieczysta II Kraków, Grębałowianka II Kraków. Gra pod balonem było nowym doświadczeniem dla zawodników jak i rywalizacja w takim turnieju. Dobre nastawienie jak i wiara w nasze umiejętności pokazała, że nie musimy się obawiać przeciwników. Od początku zawodów dominowaliśmy nad przeciwnikami umiejętnościami technicznymi jak i taktycznymi (3 zwycięstwa 12-3). Gra kombinacyjna oraz gra na jeden, dwa kontakty robiły spustoszenie w szeregach obronnych przeciwnika. Niech za komentarz służy stwierdzenie kibiców oglądających nasze mecze – „Kawał dobrej piłki”. Gratuluje chłopakom dobrego turnieju. Teraz czeka nas dużo trudniejsze zadanie gra ze zwycięzcami grup w półfinale. Szkoda, że przygotowania odbędą się na malutkiej hali w Kacwinie, ale takie mamy warunki, jakie mamy.

Ps. Dziękuję rodzicom za przybycie, wsparcie oraz doping na turnieju.