III miejsce w turnieju ORAWA CUP - rocz. 2011 i mł.

W dniu 30.01.2021 r. nasza drużyna orlika młodszego rocznik 2011 i mł. uczestniczyła w turnieju ORAWA CUP w Jabłonce. W turnieju uczestniczyło 10 zespołów. Nasza drużyna w grupie grała z KS Zakopane, Orawa Jabłonka, Młody Jordan Jordanów oraz z Wiatrem Ludźmierz. Rozgrzewaliśmy się powoli, ale dość skutecznie. Wygraliśmy dwa, jeden zremisowaliśmy a jeden przegraliśmy z późniejszym finalistą tego turnieju. Gra jeszcze nie była płynna, było widać dobra grę od tyłu, co dawało nam możliwość przeprowadzania szybkich kontr tylko można się przyczepić do wykończenia sytuacji pod bramką. W półfinale spotkaliśmy się z późniejszym triumfatorem tego turnieju MasterKids ze Skawy. Mecz, choć przegrany był najlepszym w naszym wykonaniu. Imponowali chłopcy wychodzeniem z pod pressingu, spokojnym rozgrywaniem tylko jeszcze wykończenie akcji szwankowało. Widać było potencjał tej drużyny i mam nadzieję, że inni dołączą do nich pod względem sportowym. Mecz o III miejsce rozegraliśmy z drużyną Akademii GOL z Nowego Sącza. Bardzo wyrównany mecz, dużo sytuacji i mecz trzymający do samego końca. Bramkę zwycięską strzeliliśmy w ostatniej akcji meczu, pierwsze w słupek a potem dobitka Michała Pczelara dała nam zwycięstwo. Duże brawa dla drużyny, za waleczność i już nie małe umiejętności.