Turniej Orawa Cup - Żaki

W niedzielę 26.01.20 r. nasza drużyna w kategorii Żak uczestniczyła w turnieju "Młoda Orawa CUP" organizowanym przez LKS Jabłonka w Jabłonce. W turnieju uczestniczyło 10 zespołów tj: KS ZAKOPANE, AM KALWARIA, LKS ZAPOROŻE JUSZCZYN AP STRYSZAWA, MŁODA ORAWA DWIE DRUŻYNY, MASTERS KIDS, JORDAN JORDANÓW, KS TOKARNIA. W tek kategorii wiekowej wyniki nie były najważniejsze. Cieszyła mnie każda udana akcja, dobre krycie, drybling, sporo strzałów. Parę meczy w naszym wykonaniu pokazało duże możliwości, jakie drzemią w chłopakach. Trzeba nadmienić, że nasza drużyna zakończyła rywalizację na dobrym VI miejscu. Na koniec turnieju każdy z zawodników dostał pamiątkowe medale. Gratuluje zawodnikom udanego turnieju oraz chcę podziękować rodzicom za bycie ze swoimi pociechami, za doping, jaki okazali zawodnikom oraz wsparcie.